Mieszkania w San Bruno, San Mateo, Redwood City, Foster City

1
0

Poszukuję mieszkania 2bd +1/2ba. Widzę, że zdobyliście już doświadczenie w tej materii i może każdy musi przez to przejść, ale z miłą chęcią skorzystałbym z Waszych rad. Tak jak pisałem już w innym zapytaniu moje biuro w chwili będzie w San Bruno, ale to może ulec zmianie (South SF lub San Mateo), więc w jeśli chodzi o miast do zamieszkania to interesują mnie te podane w temacie. Ze szczególnym naciskiem na Redwood City. Czy możecie polecić jakieś kompleksy mieszkaniowe?

 

w chwili obecnej zastanawiam się nad tą opcją, 707 Leahy St, Redwood City, CA 94061

http://www.trulia.com/rental-community/9000008787/707-Leahy-Apartments-707-Leahy-St-Redwood-City-CA-94061/?ecampaign=con_rlt_sharepropfriend_fr&eurl=www.trulia.com%2Frental-community%2F9000008787%2F707-Leahy-Apartments-707-Leahy-St-Redwood-City-CA-94061%2F

ale tak jak pisaliście z tym bywa różnie tym bardziej, że będę mieszkał z małym dzieckiem i żoną w ciąży więc nie chciałbym się z byt często przeprowadzać.

przez pewien czas zastanawiałem się nad tą opcją:2 Pacific Bay Cir, San Bruno, CA, ktora pewnie jest wam dobrze znana. Ale jeśli dobrze kojarzę to nie macie dobrych wspomnień.

http://www.trulia.com/rental-community/9000052515/Pacific-Bay-Vistas-2-Pacific-Bay-Cir-San-Bruno-CA-94066/

wiem, że pewnie są minimalne szanse, ale czy myślicie że jest możliwe wynajęcie mieszkania jeszcze z polski? Wolalbym uniknięcia mieszkania przez dwa tygodnie po hotelach.

Z góry wielkie dzięki za info. Oczywiście jeśli znacie kogoś kto chce wynająć mieszkanie dla kulturalnej rodzinki to z miłą chęcią o tym poczytam.

Pozdrawiam,

Andrzej

 

  • You must to post comments
0
0

Hej, akurat na naszej ulicy w Redwood City będzie do wynajęcia dom 2 BR i 2 baths, ale jeszcze nie znam ceny.

To ciekawe, że zastanawiasz się nad 2 Pacific Bay Cir, tak jest, dokładnie tam mieszkaliśmy. Ale pomimo tego, że wyglądają ślicznie jak na USA, to oczywiście nie polecamy. Swoją opinię opublikowałam tutaj – http://www.yelp.com/biz/pacific-bay-vistas-san-bruno?hrid=LveIAU7gaULUTzgmEsFIsw&page_src=shared_via_messages_or_emails

Trulia nie jest najlepszym miejscem na szukanie, dużo tam spamu. Najlepiej niestety korzystać ze starego amerykańskiego portalu tj. craigslist.org.

Dam znać gdy będę znała cenę tego domu na przeciwko nas, ale podejrzewam, że trzeba liczyć się z kwotą ok $3000.

  • You must to post comments
0
0

Byłbym bardzo wdzięczny za podanie dokładnej ceny jak już będzie znana. 3000 USD jest jeszcze w moim budżecie. Moja firma w chwili obecnej próbuje coś dla mnie szukać, ale oczywiście ja nadal się rozglądam za różnymi alternatywami. Możesz podać mi adres nieruchomości? mógłbym zobaczyć domek na street view. Oczywiście zdęjcia (nawet frontu), jeśli posiadasz i możesz przesłać mile widziane. wielkie dzięki.

pzd

Andrzej

p.s. Czy wynajmuje to osoba prywatna? czy firma?

  • JaiOn.pl
    Wiesz co, nie spotkaliśmy tej sąsiadki ostatnio ale dowiem się i dam znać. Napisz do nas maila na kontakt@jaion.pl, żebym mogła odesłać Ci szczegóły jak będą znane.
  • JaiOn.pl
    Prywatna osoba
  • You must to post comments
Showing 2 results
Your Answer

Please first to submit.